Zawodnicy UKS Włóczykij/PSP Osiek 1 i 2 maja startowali w ogólnoposkich biegach na orientację - Pomerania O'Festival. Zawody odbywały się w Otominie k/Gdańska, a organizatorem był Pomorski Kub Orientacji Harpagan. Na starcie stanęło aż 9 zawodników z naszego UKS-u.

Pomerania O’Festival

Zawodnicy UKS Włóczykij/PSP Osiek 1 i 2 maja startowali w ogólnoposkich biegach na orientację – Pomerania O’Festival. Zawody odbywały się w Otominie k/Gdańska, a organizatorem był Pomorski Kub Orientacji Harpagan. Na starcie stanęło aż 9 zawodników z naszego UKS-u.
Pierwszego dnia na dystansie klasycznym stawaliśmy kilkukrotnie na podium: K10N 1m zajęła Amelia Zaborowska, 2miejsce Marcelina Wiklent, K12 3miejsce Wiktoria Eggert, M12 3miejsce Jakub Rzoska, M35 3miejsce Artur Fankidejski
Drugiego dnia na średnim dystansie również udanie wystartowaliśmy: K10N 1miejsce Amelia Zaborowska, 2miejsce Marcelina Wiklent, 3miejsce Kinga Klein, K12 3miejsce Wiktoria Eggert, M12 3miejsce Krzysztof Gniewkowski
Planujemy już kolejne starty 12 maja na Klubowych Mistrzostwach Polski na dystansie sprinterskim w Gdyni oraz 1 i 2 czerwca w Pucharze Najmłodszych w Kwidzynie.

Dzisiaj 11 maja część Włóczykijów wystartowała w biegach przełajowych „Szlakiem Jana z Jani” i nie obyło się bez sukcesów 🙂 2 miejsce zajęła Amelia Zaborowska, 5 miejsce Marcelina Wiklent oraz Natalia Zaborowska.
Gratulacje!!! wspaniałych wyników i mam nadzieję, że kolejne starty będą równie udane.