Podsumowanie Szago XXIII

Dziękujemy Wam za udział w kolejnej edycji naszej imprezy. Załączyliśmy już wstępne wyniki zawodów, jeżeli macie jakieś uwagi, to proszę pisać. Było nam bardzo miło, że po raz kolejny wystartowaliście tak licznie na Szago. Gratulacje dla zwycięzców.!!! Przyjemnie jest śledzić Wasze zmagania, a jeszcze lepiej jak wracacie na metę z uśmiechem i tak było w tej edycji i to nie tylko za sprawą cudownej pogody, miejsca, ale także świetnie przygotowanych tras przez Dominikę Welz, wyrazy uznania. Podziękowania składam również Ani za świetną organizację ja zwykle i szybkie opracowanie wyników długich tras.Niestety zdarzyły się też wpadki, z mojej strony. Na trasie TP50, źle oszacowałem (a nawet bardzo źle) długość trasy. Optymalnym wariantem (umieszczony w zakładce wyniki) wyszło 60 km, a w terenie jeszcze więcej. Tym bardziej miło, że nie zeszliście z trasy. Na kolejnej edycji w Osiu ,17 września, ta sytuacja się nie powtórzy.

Życzę udanego sezonu marszowo-rowerowego i do zobaczenia, z niektórymi z Was już w najbliższą niedzielę na InO Śnieżynka w Gdańsku Osowej.

Artur Fankidejski