Lista startowa

aktualizacja 23.03.2018 godz. 07.00
MT
l.p. Nazwisko Imię Nazwa miejscowość Opłata
1 Kiedrowski Rafał LLUA Gdańsk jest
Kowalewski Łukasz LLUA Gdańsk jest
Kiedrowska Dominika LLUA Gdańsk jest
2 Zalewski Łukasz Jednoosobowa maszyna Gdynia jest
3 Walter Maciej Z Jagodą Gdańsk jest
Lewandowska-Walter Ola Z Jagodą Gdańsk jest
4 Grabowska Wioletta Grabusie Obozin jest
Grabowski Mirosław Grabusie Obozin jest
5 Chmielewska Katarzyna Sarenki Czersk jest
Sandomierska-Muzioł Daria Sarenki Czersk jest
Śpica Elwira Sarenki Czersk jest
Rostankowska Bernardeta Sarenki Czersk jest
6 Witkowski Szymon Pionierzy Gdańsk jest
Cioban Kinga Pionierzy Gdańsk jest
7 Rudzińska Iwona Ru-De Gdańsk jest
Deryło Beata Ru-De Gdańsk jest
Leik Edyta Ru-De Gdańsk jest
8 Radtka Paweł UKS Włóczykij Gdańsk jest
Bojanowska Monika UKS Włóczykij Gdańsk jest
9 Kottlewski Marcin Bez kompasu Starogard Gd. jest
10 Ciepłuch Małgorzata Kumiko Gdynia
11 Wruk Zuzanna Zgniłe Knapy Zduny jest
Wruk Elżbieta Zgniłe Knapy Zduny jest
Wruk Michał Zgniłe Knapy Zduny jest
Wruk Marcin Zgniłe Knapy Zduny jest
Stobba Nikola Zgniłe Knapy Zduny jest
Milewska Katarzyna Zgniłe Knapy Jabłowo jest
Milewski Grzegorz Zgniłe Knapy Jabłowo jest
12 Kilichowski Grzegorz Łaziki Tczew jest
Kilichowski Bartek Łaziki Tczew jest
Kilichowska Ewa Łaziki Tczew jest
Kilichowska Natalia Łaziki Tczew jest
13 Januszewicz Katarzyna Janusze Sopot jest
Januszewicz Michał Janusze Sopot jest
14 Smagliński Tomasz rodzina Swarożyn jest
15 Rosengart Paweł Gru i Minionki Swarożyn jest
Rosengart Rafał Gru i Minionki Swarożyn jest
Rosengart Monika Gru i Minionki Swarożyn jest
16 Broda Ewa Japa Konie Gdańsk jest
Cieślik Anna Japa Konie Gdańsk jest
Frycz Sylwia Japa Konie Gdańsk jest
Liana Aleksandra Japa Konie Gdańsk jest
Olenkowicz Beata Japa Konie Gdańsk jest
Wilemski Tomasz Japa Konie Gdańsk jest
17 Gniewkowska Joanna Gniewki Bukowiny jest
Gniewkowski Rafał Gniewki Bukowiny jest
Gniewkowski Krzysztof Gniewki Bukowiny jest
18 Kaszuba Katarzyna Smutna prawda Gdynia jest
Miotke Michał Smutna prawda Gdynia jest
19 Boużyk Anna Green Team Starogard Gd. jest
Dziemidowicz Joanna Green Team Starogard Gd. jest
20 Nieżurawska Ewa Super Squad Czersk jest
Nieżurawski Robert Super Squad Czersk jest
Janikowska Mariola Super Squad Czersk jest
Pyżewska Beata Super Squad Czersk jest
Pyżewska Martyna Super Squad Czersk jest
21 Sawaniewska Beata Siostry Double G Malbork jest
Sawaniewska Dminika Siostry Double G Malbork jest
Grochola-Goc Grażyna Siostry Double G Malbork jest
22 Fankidejski Wiktor Fanki Markocin jest
Fankidejska Ewa Fanki Markocin jest
23 Boński Tomasz BonAnZa Gdańsk jest
Zawadzki Andrzej BonAnZa Gdańsk jest
24 Czaja Łukasz Browary Team Lazy Gdańsk jest
Kołodziej Krzysztof Browary Team Lazy Gdańsk jest
Kowalkowski Krzysztof Browary Team Lazy Gdańsk jest
25 Dąbrowski Antoni 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Dąbrowska Anna 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Bądkowski Kacper 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Bulkowska Zuzanna 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Bulkowska Agata 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
26 Mróz Maciej 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Stroński Kacper 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Paprotna Martyna 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Paprotna Marcelina 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Strehlau Paulina 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
27 Mączyński Dawid 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Majorkiewicz Mateusz 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Zalewska Wiktoria 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Zalewska Marika 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Zalewska Maja 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
Janicka Emilia 52 TDH REMUS Wałdowo Szlacheckie jest
28 Pułkowska Alicja Kapsel Skład Cieplewo/Pruszcz jest
Kulik-Kamińska Marta Kapsel Skład Cieplewo/Pruszcz jest
Bernaszuk Monika Kapsel Skład Cieplewo/Pruszcz jest
29 Polaszewska Agata Eryk Krwawy Topór Starogard Gd. jest
Bryja Maciej Eryk Krwawy Topór Starogard Gd. jest
30 Kleina Teresa Gold Team Osiek jest
Kleina Adam Gold Team Osiek jest
Kleina Antoni Gold Team Osiek jest
31 Tissler Adrian Na krawędzi Pruszcz/Toruń
Tissler Katarzyna Na krawędzi Pruszcz/Toruń
Witkowska Anna Na krawędzi Pruszcz/Toruń
32 Nowak Magdalena Telimenki Warszawa
Witkowska Telimena Telimenki Warszawa
33 Betka Aniela Azymut Osie Osie jest
Deinowska Anna Azymut Osie Osie jest
Wąsikowska Natalia Azymut Osie Osie jest
34 Bocian Jan Azymut Osie Osie jest
Jakimowicz Zuzanna Azymut Osie Osie jest
Nagórski Cezary Azymut Osie Osie jest
35 Wrońska-Musiał Anna Łobuzy Gdynia
Musiał Przemysław Łobuzy Gdynia
36 Brudło Basia Ba-Bi Warszawa
Brudło Zbych Ba-Bi Warszawa
Brudło Ola Ba-Bi warszawa
37 Jasiński Mateusz 11.MPA Giżycko
TT
l.p. Nazwisko Imię Nazwa miejscowość Opłata
1 Drzeżdżon Marta Drzeżdżony Elbląg jest
2 Hvozdetskyi Denys Chłopak ze Lwowa Starogard jest
3 Raszeja Łukasz Jesteśmy zgubieni Kościerzyna jest
Raszeja Rafał Jesteśmy zgubieni Kościerzyna jest
4 Sternicki Piotr LLKS Skórcz jest
5 Pasławska Paulina Wilczy Gang Gdańsk
Młyński Grzegorz Wilczy Gang Gdańsk
6 Kamińska Anna ZYGZAK Starogard jest
Kamiński Jarosław ZYGZAK Starogard jest
Kowalski Tomasz KTG Trawers Bydgoszcz jest
7 Aniszewska Julia Azymut Osie Osie jest
Chudecka Zuzanna Azymut Osie Osie jest
8 Komorowska Anita MAJ Gdańsk/Gdynia jest
Molenda Małgorzata MAJ Gdańsk/Gdynia jest
Sobieraj Jarosław MAJ Gdańsk/Gdynia jest
9 Frozyna Marcin Szydercy Gdańsk jest
Frozyna Michał Szydercy Gdańsk jest
Krefft Łukasz Szydercy Gdańsk jest
10 Frozyna Igor Mustangi Gdynia jest
Paździor Paweł Mustangi Gdynia jest
11 Sieńkowska Joanna Dreptaki Reaktywacja Gdańsk jest
Repucha Adam Dreptaki Reaktywacja Gdańsk jest
Łukaszewicz Daniel Dreptaki Reaktywacja Gdańsk jest
12 Janik Michał MeneL InO Gdynia jest
13 Plichta Łukasz STK Czersk Czersk jest
Redlarski Marek STK Czersk Czersk jest
14 Hubert Jakub Rada Puchaczy Pogórze jest
15 Tyniec Mariusz Śladami Polskich Gąsienic Gdańsk jest
Kamiński Rafał Śladami Polskich Gąsienic Gdańsk jest
16 Kamiński Łukasz Tytanowa Kostka Gdańsk jest
Maurin Artur Tytanowa Kostka Gdańsk jest
17 Reszczyńska Katarzyna Dwa Łosie Gdańsk jest
Remigiusz Rogalewski Dwa Łosie Gdańsk jest
18 Pałdyna Joanna Żubr i Spokój Gdańsk jest
Żyliński Adam Żubr i Spokój Gdańsk jest
19 Cherek Robert Team Cherek Gdańsk jest
Cherek Hubert Team Cherek Gdańsk jest
Cherek Norbert Team Cherek Gdańsk jest
20 Burchard Marcin Kaliska Kaliska jest
21 Gołąb Jakub Legion śmierci Ponurego Żniwiarza Gdańsk
Ossowski Artur Legion śmierci Ponurego Żniwiarza Gdańsk
Makuch Patryk Legion śmierci Ponurego Żniwiarza Gdańsk
22 Dudziński Tomasz zButa Sztum jest
Cherek Małgorzata zButa Osiek jest
23 Majorkiewicz Ewelina 52 TDH Remus Wałdowo Szlacheckie jest
Włodarska Nikola 52 TDH Remus Wałdowo Szlacheckie jest
Bartosz Mróz 52 TDH Remus Wałdowo Szlacheckie jest
24 Pomianowska Aleksandra Wormsy Tczew jest
Pomianowski Arkadiusz Wormsy Tczew jest
25 Czerlonek Maria zgadnij Gdynia jest
26 Burchard Kamil Kaliska jest
Laskowski Adrian Mirotki jest
27 Żołnowska Aleksandra Team Żołnowscy Grudziądz jest
Żołnowski Edward Team Żołnowscy Grudziądz jest
28 Cichocki Jan Azymut Osie Osie jest
Jezierski Paweł Azymut Osie Osie jest
29 Grzonka Mateusz Dobry, zły i brzydki Warlubie jest
Grzonka Michał Dobry, zły i brzydki Warlubie jest
Grzonka Stanisław Dobry, zły i brzydki Warlubie jest
30 Stefanowska Justyna Wody po szyję Gdańsk jest
Świderski Wojciech Wody po szyję Gdańsk jest
Relidzyńska Marta Wody po szyję Gdańsk jest
31 Fierek Filip Boruta Czersk jest
Czarnowski Piotr Boruta Czersk jest
32 Negri Alessandro Srebrna Orda Gdańsk jest
Obuchowski Michał Srebrna Orda Gdańsk jest
Plotka Magdalena Srebrna Orda Gdańsk jest
33 Wruka Anna Razem w las, albo na pole.. Zabagno jest
Wruka Ireneusz Razem w las, albo na pole.. Zabagno jest
Pater Daria Razem w las, albo na pole.. Swarożyn jest
34 Kwidziński Krzysztof Pustki Gdynia jest
35 Światczyński Maciej LLKS 2 Skórcz jest
36 Spisak Piotr Wredne koty nie uciekają Stara Huta jest
37 Gryszkalis Marcin Przybysze z Matplanety Łódz jest
Gryszkalis Tymoteusz Przybysze z Matplanety Łódz jest
38 Czyrkiewicz Marcin zButa Sztum jest
Mojsiejuk Weronika zButa Stary Targ jest
39 Woldrich Piotr Sopockie Szkoły Autonomiczne Gdańsk jest
40 Chmielecka Agata Kot Bruno Czersk
Chmielecki Filip Kot Bruno Czersk
41 Żak Paweł Browery Team Ultimate Gdańsk jest
Trun Zbigniew Browery Team Ultimate Gdańsk jest
Telepski Michał Browery Team Ultimate Gdańsk jest
42 Chojnowski Tomasz Banda Łysego Toruń jest
Głogowski Maciej Banda Łysego Toruń jest
Nolka-Wiśniewski Karol Banda Łysego Toruń jest
43 Ossowski Artur Mia Gdańsk jest
Makuch Patryk Mia Gdańsk jest
44 Derek Jarosław Nie lubię poniedziałku Kolbudy
45 Kieler Leszek Kiler Gdańsk jest
46 Chrzanowska Ewa SPIN Gdańsk jest
Zduńczyk Małgorzata SPIN Gdańsk jest
47 Grzymkowski Julian Nerdożule Warszawa jest
Zając Piotr Nerdożule Warszawa jest
48 Chudecki Dominik Azymut Osie Osie jest
Wąsikowski Miłosz Azymut Osie Osie jest
49 Głowala Marek Traktor Team Kwidzyn
Oberland Konrad Traktor Team Kwidzyn
50 Czapiewski Paweł STK Czersk Czersk
Piotrowski Kay STK Czersk czersk
51 Bakalarska Anna Lost and Found Gdańsk jest
Łapuć Krzysztof Lost and Found Gdańsk jest
BT
l.p. Nazwisko Imię Nazwa miejscowość Opłata
1 Tafliński Przemysław Skarmat Toruń jest
2 Światkowski Piotr woliniusz.team.pl Elbląg jest
3 Ćwidak Paweł SKPT Gdańsk
4 Zabielski Sebastian STOPA Słupsk jest
5 Spadik Mateusz Czujemy się jak w domu Radostowo jest
Sikora Rafał Czujemy się jak w domu Kaliska jest
6 Gostomczyk Krzysztof Pomarańczowe okulary Lipnica jest
7 Witkowski Michał Tornado Accedit Toruń jest
8 Kujawa Alina Alina i Tomek Gdańsk jest
Lewandowski Tomasz Alina i Tomek Gdańsk jest
9 Paruszewski Marek Gdańsk jest
10 Łepek Agnieszka KS Pidrina Gdynia Gdynia jest
Borko Ryszard KS Pidrina Gdynia Gdynia jest
Laskowski Radosław KS Pidrina Gdynia Gdynia jest
11 Jasiński Jacek Haya karo waru karo Gdynia jest
12 Wroński Karol Krzaczor Team Gdańsk jest
13 Rekowski Karol Kaliska Kaliska jest
14 Banach Krzysztof Eko Gryf Elbląg jest
Banach Janina Eko Gryf Elbląg jest
15 Grochowska Agnieszka LPP Team Gdańsk jest
Grochowski Michał LPP Team Gdańsk jest
16 Malinowski Marek Jan z Kolna team Malbork jest
Sawaniewski Rafał Jan z Kolna team Malbork jest
19 Zabrocki Szymon STK LUKS „POL” Czersk jest
20 Szmyt Barbara Klub InO STOWARZYSZE Warszawa jest
Walczyna Dariusz Klub InO STOWARZYSZE Warszawa jest
21 Kazimierowicz Grzegorz Sztum
22 Nowak Krzysztof SKPT Gdańsk Gdańsk jest
23 Walczak Jędrzej Tym razem sie uda Gdańsk jest
Jaroszewska Monika Tym razem sie uda Gdańsk jest
24 Ćwirko Sławomir STOPA Słupsk jest
25 Gałązka Grzegorz Road to nowhere Osielsko
Butny Rafał Road to nowhere Gdynia
26 Wrona Marek Pruszcz Gdański jest
27 Nazarewicz Piotr Czarno to widzę Gdynia
28 Kasierski Przemysław Fitserwis MTB Team Bydgoszcz
R50
l.p. Nazwisko Imię Nazwa miejscowość Opłata
1 Czapiewski Marek Prominat Zabagno jest
2 Kot Adam Fat Cat Gdańsk jest
3 Waleńczak Tomasz Nie powiem Gdynia jest
4 Wejher Sławomir Sąsiedzi Gdańsk jest
5 Karwatowski Robert GK STG Brzeźno Wielkie jest
6 Redlarski Marek STK Czersk Łąg jest
7 Dargacz Arkadiusz Dargacz Team Niestępowo jest
8 Toruńczak Joanna Browery Gdańsk jest
9 Franciszkiewicz Ewa Browery Gdańsk jest
10 Kobus Przemysław Drużyna Odwróconego Okręgu Stanisławka jest
11 Kuźma Krzysztof Kaszuby Somonino jest
12 Luks Krzysztof Lukstorpeda Gdańsk jest
13 Banach Marcin 3Gravity Bydgoszcz jest
14 Dąbrowski Jan SkarMat Toruń Toruń
15 Kasierski Grzegorz Fitserwis MTB Team Bydgoszcz
16 Popek Marcin Leśne Diabły Borkowo jest
17 Jankowski Damian Drużyna Odwróconego Okręgu Szubin jest
18 Skrzęta Iwona Korba Team Warszawa jest
19 Sirocki Rafał Olsztyn jest
20 Dawidczyk Kamila Olsztyn jest
21 Wójcicki Marek Drużyna Odwróconego Okręgu Szubin
22 Kornecki Marcin Fortum Gdynia jest
R100
l.p. Nazwisko Imię Nazwa miejscowość Opłata
1 Pachulski Marek GREY WOLF Gdańsk jest
2 Sontowski Marcin Morenka Team Gdańsk jest
3 Ballerstadt Łukasz BIKE NOW BEER LATER Gdańsk jest
4 Niewęgłowski Piotr Wiktorów jest
5 Belica Robert T-Mobile Cycling Team Warszawa jest
6 Jaskólski Konrad Forest Gaps Gdańsk jest
7 Bróż Wojciech BIKE NOW BEER LATER Gdańsk jest
8 Sadowski Marek GR3miasto Czaple jest
9 Brudło Paweł KTE Tramp Warszawa jest
10 Buchajewicz Andrzej MCkwadrat Rotmanka jest
11 Makowiec Sławek Gdańsk Gdańsk jest
12 Jarosiewicz Radosław Pioruny Gdańsk jest
13 Jarosiewicz Małgorzata Pioruny Gdańsk jest
14 Ciesielski Witold Turbo Gdańsk jest
15 Różak Marcin Zespół Niespokojnych Nóg Gdańsk jest
16 Waliński Mikołaj A Team Elbląg
17 Piwakowski Wojciech Bez natchnienia Gdańsk jest
18 Cisoń Mateusz BIKE NOW BEER LATER Rumia jest
19 Smejda Andrzej Warszawa jest
20 Walentowski Radosław LosMaruderos Skierniewice
21 Orłowski Leszek Troll Team Słupsk jest
22 Papis Leszek Troll Team Słupsk jest
23 Szumański Jakub @ Gdańsk jest
24 Piwakowski Andrzej Harpagan Gdańsk jest
25 Potocki Mirosław GREY WOLF Gdynia jest
26 Witkowski Marcin SONY MTB TEAM Warszawa
27 Pachulski Leszek Wisła1200 Sopot
28 Miśkiewicz Marcin KB Galeria Warszawa AT Kozienice